Sür Ve Kazan

0 KM PULSAR SATIN ALAN 25 KiŞiYE MACERA DOLU HiNDiSTAN GEZiSi

 

Macera dolu bir Hindistan gezisiyle dünyanın en önemli duraklarından birine yolculuk yapın. Büyülü bir aşk hikayesinin muhteşem eseri Tac Mahal’i keşfedin.

 

Dünyanın 3. büyük motosiklet üreticisi Bajaj’ın fabrikasını gezme şansını yakalayın. Son teknoloji ile üretilen Pulsar’ın üretim aşamasına tanık olun.

Pulsar Çılgınlığı’nı bir de Hindistan’da görün.

Hindistan’ın en iyi gösteri ekibi GHOST RYDERz’ın heyecan ve adrenalin dolu motor akrobasi gösterisine şahit olun.

 

0 KM PULSAR SATIN ALAN 50 KiŞiYE SÜRPRİZLERLE DOLU TÜRKİYE TURU

 

İstanbul’da başlayan 7 günlük Türkiye turu ile Ege’den Akdeniz’e sahilde olmanın keyfini çıkarın. Anadolu’nun binlerce yıllık tarihini keşfedin, yeni tatlar deneyin. Muhteşem bir gala gecesi ve sürprizlerle dolu bir gezi deneyimi yaşayın.

 

HİNDİSTAN GEZİSİ VE TÜRKİYE TURU İÇİN KATILIM ŞARTLARI:

09 Eylül - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında satın aldığın Pulsar’la beraber  fotoğrafını çekip, facebook/bajajpulsarturkiye sayfasındaki Sür ve Kazan uygulamamız yada internet sitemizdeki başvuru sayfamız üzerinden paylaşıp, "Hindistan ve Türkiye Turu Selfie Yarışması" albümünde en çok beğeniyi alan 75 kişiden ilk 25’i Hindistan gezisi kazanacaktır. Diğer 50 kişi ise Türkiye Turu kazanacaktır.

 

Başvuru yaparken satın aldığınız motorun şasi numarasını girmeniz ve Pulsar marka motorunuzu 09 Eylül 2016 – 31 Aralık 2016 tarihlerinde satın almış olmanız gerekmektedir.

 

Pulsar satın alabileceğiniz bayilerimizin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

PULSAR’I TEST EDEN HERKES KAZANIYOR!

Pulsar test sürüşüne katılıp, test motoruyla selfie çekilerek, facebook/bajajpulsarturkiye sayfasına Ad-Soyad bilgilerini girerek mesaj yoluyla gönder ya da duvarında paylaş, “Test Sürüşü Selfie Yarışması” Facebook fotoğraf albümünde en çok beğeniyi alan 500 kişi arasına gir ve TP-link marka powerbank, Pulsar kahve bardağı ve termos kazan!

 

Ayrıca Pulsar test sürüşüne katılan HERKESE özel Pulsar anahtarlığı hediye edilecektir.


Test Sürüşü İçin Başvurabileceğiniz Bayiler

Katılımcılar kampanya ve içeriğinde düzenlenecek olan yarışmaya katılırken bu şartı baştan kabul etmiş sayılırlar. Kampanya üzerinde sahte yöntemlere başvuranların katılımları iptal edilecektir.
Bajaj & Kuralkan kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.